Min klasse – aktivitet når

VG2 og VG3 er prioritert til paintball.

Minner om at Paintball overlapper noe – derav noen kampbytter..

KlasseFør lunchEtter LunchNavn på Lag
1BAAFunbattleBeachvolley1BAA – Baa  – Brage Blix
1BABFunbattleBeachvolley1BAB – 1BAB takk!  – Emma Myhra
1DHABeachvolleyKanonball1DHA – Van Goghs – Thea Nilsen Aga
1ELAKanonballFunbattle1ELA – 1ELA – Adam Sato
1ELBFotball 7’erFunbattle1ELB – 1ELB – Espen Søia Ramberg
1ELCSlåballBeachvolley1ELC – The Huleboere – Eirik Opsal
1ELDBeachvolleyKanonball1ELD – Teodors disipler – Jørgen 
1HSAKanonballFunbattle1HSA – vg1 hsa – Martine B
1HSCSlåballKanonball1HSC – 1hsc – Freja
1HSDBeachvolleyFunbattle1HSD – Team G – Marielle Grette
1IDASlåballKanonball1IDA – Eik og andre treslag – Sindre Mæhlum
1IDAFotball 7’erFunbattle1IDA – Svene 2 – Erik Totland Lauareid
1MUASlåballKanonball1MUA – 1mua team 1 – Vilma Ruud
1MUASlåballBeachvolley1MUA – 1mua team 2 – Per Arne Dramdal 
1NAAFotball 7’erFunbattle1NAA – Team YMSE – Sigbjørn Flatin
1RMABeachvolleyFotball 7’er1RMA – #spike – Christian Monsen
1SSASlåballFotball 7’er1SSA – 1SSA – Emilia Gudbrandsrud Thorstensen
1STAKanonballSlåball1STA – 1STA – Elene Dahlskås Elsetrønning
1STBFotball 7’erSlåball1STB – Silent Warriors – Oskar Kleyne Braaten 
1STCFunbattleBeachvolley1STC – 1STC-1 – Sander Johansen
1STDFunbattleBeachvolley1STD – Krunker – Andreas Haugan
1STDBeachvolleyKanonball1STD – 1STD-HVIT – Jacob Foss
1STEKanonballSlåball1STE – 1STE – Ty Ellefsen
1TPABeachvolleySlåball1TPA – Dream Team – Marcus Mjelde
1TPBKanonballSlåball1TPB – 1TPB – Siri Lofthus
2ANABeachvolleyFotball 7’er2ANA – Dream Team – Gjermund
2ANBPaintballBeachvolley2ANB – Team Vannplan – Morgan Hansen
2ANCPaintballFotball 7’er2ANC – Team lappskaus – Anders Koppangen Hagen
2AUABeachvolleyPaintball2AUA – DETTADREITSEG – Vetle Bull Vego
2AUBBeachvolleyPaintball2AUB – 2AUB – Anna Bjerknes
2BUAFotball 7’erPaintball2BUA – 2BUA – Ragnhild Olsen
2BUBSlåballPaintball2BUB – 2bub- kos og kaos – Solvår Rødstøl Ekrol
2BYAFotball 7’erBeachvolley2BYA – vg2 bya – Thomas Bakke Braathen
2DNABeachvolleyPaintball2DNA – Elnikk – Lars Kvandal
2HFABeachvolleyKanonball2HFA – skrrt – Niklas Myhra
2IDAKanonballBeachvolley2IDA – 2IDA – lag 1 – Silje Holm Johannesen
2IDAPaintballFotball 7’er2IDA – 2IDA – lag 2 – Anders Stavn
2ITAFotball 7’erBeachvolley2ITA – The Mechanics – Vegar Bergom Huka
2KJABeachvolleyKanonball2KJA – Bob – Richard Johnsen
2KSAKanonballPaintball2KSA – 2ksa – Oddny 
2MUAFotball 7’erBeachvolley2MUA – Geirr Tveits Tøffinger – Hallgeir Mandelid Østensen
2POAKanonballSlåball2POA – Kompositt, ikke kompost. – Mohammed Kadir
2SSABeachvolleyPaintball2SSA – 2SSA – Stine Otilie Klokseth
2STAPaintballBeachvolley2STA – 2STA – Vegard Kimo Gannestad
2STABeachvolleyKanonball2STA – 2STA2 – Oda Ottersen
2STBPaintballBeachvolley2STB – Mjauritz – Bjørn Egil Endrerud
2STBFotball 7’erBeachvolley2STB – Mjauritz^2 – Vegard Martin Engeset
2STCKanonballBeachvolley2STC – 2STC VolleyKanon – Sebastian Johansen
2STDFotball 7’erFotball 7’er2STD – Team 2STD Fotball – Thea Sandvold
2STDKanonballKanonball2STD – Tema 2STD Kanonball 2 – Thea Sandvold
2STEBeachvolleyPaintball2STE – 2STE  – Nora Cowles
3DNAFunbattleKanonball3DNA – Teknikerne – Amund Mørk
3IDAPaintballSlåball3IDA – Team Krampe – Maren Aaserud
3IDAPaintballSlåball3IDA – Team Kanin – Eirik Dugstad
3MUABeachvolleyBeachvolley3MUA – Bobler – Ulrikke Steinsett
3PBAPaintballBeachvolley3PBA – Tidenes lag! – Aysar Bakhit
3PBCFotball 7’erSlåball3PBC – 3PBC  – Christopher Streitlien
3PBDKanonballPaintball3PBD – Bruknapp – Martin Bråtun
3STABeachvolleySlåball3STA – The Spanish Inquisition (Never expected) – Leo Gimre
3STCPaintballBeachvolley3STC – 3STC paintball – Kathinka Rogstad 
3STDBeachvolleyFotball 7’er3STD – Nederlaget – Herman Knappskog